درباره نگار فایل

سیستم همکاری در فروش نگار فایل، یک طرح کارآفرینی است که امکان درآمدزایی را برای دانشجویان، پژوهشگران و ... با به اشتراک گذاشتن دانش فراهم آورده است.
سال تاسیس: اردیبهشت 1397

همه ما در طول زندگی زمانی را برای تهیه فایل هایی مثل تحقیق، پروژه علمی، پروپوزال، سمینار، جزوات درسی، ویدئو آموزشی یا به طور کلی یک فایل آموزشی صرف می کنیم و پس از ارائه آنها حتی فراموش می کنیم که همچین فایلی قبلا تهيه کردیم و بدون استفاده در کامپیوترمان رها میکنیم بی توجه به اینکه ممکن است خیلی از افراد به این فایل های آموزشی ما نیاز داشته باشند.
سیستم همکاری در فروش نگار فایل این امکان را فراهم کرده است تا با به اشتراک گذاشتن این محصوالات دانلودی، امکان درآمدزایی هم برای صاحبان فایل و هم برای بازاریابان فایل فراهم شود.

در این سایت هر شخص به سه روش می تواند درآمد کسب کند.
1- همکاری در فروش خود
2- بازاریابی محصولات دیگران در سایت یا وبلاگ خود
3- زیرمجموعه گیری

1- اپلود فایل های خود
در این روش شما فایل های خود را پس از عضویت در سایت، از طریق پنل کاربری خود وارد سایت میکنید. پس از آن فایل ها توسط تیم فنی سایت مورد بررسی قرار میگیرند و در صورت تایید در سایت نمایش داده خواهد شد.

2- بازاریابی محصولات دیگران در سایت یا وبلاگ خود

در این روش شما میتوانید با بازاریابی محصولات خود و یا دیگران پورسانت دریافت کنید. با فروش هریک از محصولات توسط شما یک ایمیل فروش موفق برای شما ارسال خواهد شد.

3- زیرمجموعه گیری
در این روش هم اگر شخصی از طریق لینک یا بنر اختصاصی شما وارد سایت شد، 2 درصد از مبلغ کل محصول به شما خواهد رسید. این 2 درصد از درآمد زير مجمومه کم نشده و از حساب سایت پرداخت میشود.

?? ?? ?????? ????

????? ?????? ? ????? ??? ???????? ??? ???? ????? ??????? ???? ?? ????? ?????? ???????? ? ?????????? ??? ???? ???? ?????? ? ?????? ?????? ?????? ????? ???.
??? ???? ?? ???? ???????? ????????? ???????? ??? ??? ???.

?????? ??

نگار فایل، مرجع خرید، فروش و بازاریابی فایل های قابل دانلود نظیر انواع پاورپوینت، طرح توجیهی، پرسشنامه، تحقیق و ... میباشد. در صورت هرگونه سوال از قسمت تماس با ما اقدام بفرمایید. .

???? ???? ??? ???? ????? ???. ??? ?????? ????? ?????? ????.